UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. MOD_COOKIESACCEPT_PLUS_INFO

MOD_COOKIESACCEPT_ACCEPT
Dzisiaj jest: Środa, 3 Czerwca 2020 | Godzina: 16:21:26

W dniu 27 września 2019 o godzinie 17,00 w Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku uczniowie z powiatu kraśnickiego odebrali Stypendia Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019.

Przed rozpoczęciem uroczystości uczestnicy mieli okazję wysłuchać krótkiego występu Natalii Ćwik, uczennicy Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

W wydarzeniu udział wzięli: Kazimierz Choma – reprezentujący Marszałka Województwa Lubelskiego, Andrzej Rolla – Starosta Kraśnicki, dr hab. Jarosław Czerw – Przewodniczący Rady Powiatu w Kraśniku wraz z Radnymi Rady Powiatu Kraśnickiego, Korol Rychlewski – Wicestarosta Kraśnicki, Jacek Dubiel – Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Promocji Rady Powiatu w Kraśniku jednocześnie Przewodniczącego Komisji Stypendialnej, dyrektorzy szkół i placówek oświatowo – wychowawczych prowadzonych przez Powiat Kraśnicki, a także uczniowie i absolwenci szkół nagrodzonych Stypendium Starosty Kraśnickiego za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019 wraz z rodzicami i najbliższymi, wychowawcy uczniów nagrodzonych Stypendium Starosty Kraśnickiego. 

Uczniom ZS-CKZiU im. Orląt Lwowskich w Urzędowie stypendia wręczyli: Andrzej Rolla Starosta Kraśnicki, Agnieszka Resztak Dyrektor ZS- CKZiU im. Orląt Lwowskich w Urzędowie oraz Jacek Dubiel Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu, Kultury i Promocji Rady Powiatu w Kraśnik.

Wychowawcy uczniów nagrodzonych: Pani Aneta Gozdalska-Dzikowska, Pani Justyna Popiołek-Czarnota otrzymali w formie dyplomów podziękowania za opiekę i trud włożony w wychowanie młodzieży.

Nasi stypendyści :

  1. Weronika Brzezińska
  2. Emilia Kuropatwa
  3. Grzegorz Szymczak

Justyna Popiołek-Czarnota

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 76488 (21)

Currently are 7 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions