UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Wtorek, 19 Października 2021 | Godzina: 09:45:45

W dniu 25 czerwca o godz. 9.00 w naszej szkole odbędzie się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego oraz wręczenie świadectw uczniom klasy III Technikum. Serdecznie zapraszamy!

Z tej okazji życzymy wszystkim uczniom wspaniałego wypoczynku, szczególnie na łonie natury oraz wielu ciekawych przygód w trakcie wakacyjnych wycieczek. Abyście powrócili do szkoły zdrowi, szczęśliwi oraz pełni sił i zapału do dalszej pracy.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 90230 (2)

Currently are 10 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions