UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Dzisiaj jest: Wtorek, 19 Października 2021 | Godzina: 09:08:58

Zapraszam na spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia słuchaczy Kwalifikacyjnego kursu zawodowego na rolnika ROL.04 i na technika rolnika ROL.10 , które odbędzie się 10 września 2021 r. w ZS- CKZiU  w sali nr 1 i w sali nr 5. Jednocześnie informuję, że na stronie szkoły w zakładce Plan lekcji-Kursy Kwalifikacyjne i LO dla Dorosłych znajduje się plan na najbliższe zjazdy. Plan na kolejne zajęcia zostanie umieszczony w najbliższym czasie.

Proszę o zapoznanie się z oznaczeniem kursu swojej grupy:

2KK2- KKZ ROL 04, który rozpoczął się we wrześniu 2020r.

22K4- KKZ ROL 04, który rozpoczął się w marcu 2021r.

13K4- nowy kurs ( rolnik ROL 04), który rozpoczyna się wrzesień 2021

14K1- nowy kurs (technik rolnik ROL 10), który rozpoczyna się we wrześniu 2021r

LO semestr V- Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

                                                                                 Agnieszka Resztak

                                                                                 Dyrektor Szkoły

     Copyright © 2020 ZS Urzędów.

     Wszelkie prawa zastrzeżone!

Odwiedziło nas łacznie (dziś) 90230 (2)

Currently are 2 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions